vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

8 квітня в універсальній публічній бібліотеці № 11 в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я відбувся майстер-клас «Смачний сніданок для мами» для учнів молодших класів в «Школі здорового харчування», який провели дієтолог Вікторія Савенко та кухар Філіп Шкуратов.
Вони ділилися секретами здорового харчування для дітей, навчали готувати смачні і корисні сніданки із фруктів та овочів. Гості з’ясували, що діти полюбляють фрукти та ягоди, з овочів – і броколі, і морквинка знайшли своє місце в рейтингу смаколиків. Лише декілька діток назвали улюбленою шкідливу їжу. Не секрет, що кожна четверта зупинка серця стається через їжу. Щоп’ята дитина в Україні потерпає від ожиріння і щодругий дорослий має надлишкову вагу. Рівень смертності в Україні через неправильне харчування становить 38,2 %, і це найвищий показник у східній Європі. Дієтолог радила малечі до кожного прийому їжі включати одну порцію овочів і зовсім виключити споживання цукру. Тому проведений урок здорового харчування для учнів 2 – 3 класів ЗОШ № 45 сприятиме формуванню правильних звичок харчування дітей! Надзвичайна активність аудиторії та бажання долучитись до процесу приготування страв створювали атмосферу справжнього свята. А це і є ті невеличкі кроки на шляху до здорового майбутнього.

https://cbspodil.tumblr.com/post/184055849915/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-080419-11