Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

До 205-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка бібліотека імені Віктора Некрасова презентує книжково-ілюстративну виставку «Привітай же мене, моя Україно!».https://cbspodil.tumblr.com/post/183261028190/книжково-ілюстративна-виставка-до-205-річчя-тг


У ці Шевченківські березневі дні ми знову і знову низько вклоняємося людині, яку знає і любить весь світ, людині, яка любила свій народ і зробила все можливе для того, щоб ми утвердилися як велика сильна нація. Людина-кріпак і академік, людина з надлюдськими обдаруваннями і надлюдською силою, яку він без останку витратив на свій народ, так і не створивши власної родини. Його родиною, беззаперечно, є всі ми, його діти, нащадки, спадкоємці і ми не перестаємо пишатися Шевченком, тому що він більше, ніж українець, він – пророк і геній. Любімо Україну, як любив її Великий Кобзар, і тоді ми переможемо!