Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

З нагоди 205-річниці від дня народження Тараса Шевченка у рамках соціально-літературного проекту «До книги доторкнімось серцем» бібліотека імені Олександра Грибоєдова підготувала для учнів школи-інтернату № 5 імені Якова Батюка неймовірну зустріч з Нінель Колосковою, істориком, поетом, науковим співробітником Національного музею Тараса Шевченка.


https://cbspodil.tumblr.com/post/183239164980/зустріч-з-нінель-колосковою-050319-ім-о


Нінель Миколаївна презентувала нову книгу з циклу видань «Скарби української душі» під назвою «Історичні реалії та взаємозв’язок політичного мислення в житті та творчості Тараса Шевченка і Василя Стуса». У книзі проводяться паралелі в біографії двох талановитих постатей, які визначили свій непростий життєвий шлях служінню Україні та боротьбі за справедливість. Висловлюємо щиру вдячність Нінель Колосковій за подаровані примірники книг бібліотеці та учням школи-інтернату. Вічно нетлінна творчість геніального сина України є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: