Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

3 березня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулося 103-є засідання краєзнавчого клубу «Кияни».


https://cbspodil.tumblr.com/post/183210790175/клуб-кияни-030319-ім-о-грибоєдова


Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко привітала присутніх із Всесвітнім днем письменника та провела огляд нових літературних надходжень з києвознавчої тематики. Голова клубу Віталій Баканов увічнив пам’ять Олександра Немца, що пішов з життя у січні 2019 року, розповівши про його життєвий і творчий шлях, а також безцінний вклад, який зробив Олександр Немец для києвознавства. Сергій Головачов презентував свою нову книгу «Love tour», зацікавивши клубівців інтригуючими сюжетними лініями. Олександр Дехтяр підготував візуальну презентацію відомих і маловідомих муралів міста. Денис Голубицький зачитав свої вірші з київської тематики. Всеволод Дубовецький розповів про археолога Івакіна, який займався розкопками на Подолі, і показав археологічну знахідку — кочедик (деталь дерев’яного будинку), а також здивував присутніх іншими цікавими документами: списком київських войтів з XV по XVII ст., старими планами та світлинами Подолу. Юрій Сімонов зачитав свою конкурсну роботу — розповідь під назвою «Лав сторі». Завершила засідання Євгенія Лобода, розповівши про музей Пушкіна на вулиці Кудрявській, 9.
Наступне засідання, заплановане на 12 годину 17 березня, традиційно відбудеться в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова. Приєднуйтесь!