Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Ярмарок видавничої продукції «Бібліобренд-2019», що представив бібліографічну та рекламну продукцію, випущену бібліотеками ЦБС Подільського району в 2018 році, відбувся 28 лютого. Місцем проведення ярмарку цього року стала бібліотека Дружби народів. У святковій залі, де наразі експонується виставка печворку «Клаптикова дивовижа» майстринь з багатьох куточків України і закордону, кожна бібліотека облаштувала своє виставкове місце.https://cbspodil.tumblr.com/post/183135869455/ярмарок-видавничої-продукції-бібліобренд-2019


Кожна бібліотека дивувала та зачаровувала відвідувачів оригінальністю й професіоналізмом представленої продукції.
На урочистому закритті ярмарку журі на чолі з директором ЦБС Антоніною Ошкало визначило переможців. Перемогу у номінації «Бібліографічний бренд року» отримала бібліотека імені Олександра Грибоєдова за бібліографічний покажчик «Ігор Однопозов» із серії «Києвознавці»; вип 3 (автор-укладач Дар’я Кононюк). Переможцем у номінації «Рекламний бренд року» визнано бібліотеку Дружби народів. Бібліотека імені Юрія Збанацького для дітей виборола перемогу у номінації «Мала форма бібліографічного посібника», бібліотека ім. Валі Котика для дітей – у номінації «Яскрава дизайнерська концепція видавничого продукту», а бібліотека ім. К. Чуковського перемогла у номінації «Найоригінальніший підхід до презентації видавничої продукції». У номінації «Лідер краєзнавчої бібліографії» визнано щоквартальний бібліографічний покажчик «Нові публікації про Подільський район». Подяку за вагомий внесок в організацію заходу отримала заступник директора ЦБС Подільського району Ганна Брагарник.
Ярмарок видавничої продукції «Бібліобренд – 2019» відбувся, попереду у бібліографів безліч цікавих ідей, сміливих дизайнерських рішень, нових бібліографічних видань. Тож до нових зустрічей на ярмарку- 2020!.