Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

27 лютого в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбувся сеанс музичної терапії «Музика зцілює душу» зі Стефаном Недерицею.


https://cbspodil.tumblr.com/post/183115740740/сеанс-музичної-терапії-музика-зцілює-душу-зі


Пан Стефан є творцем і популяризатором декількох методик музикотерапії, зокрема «ефекту Моцарта для новонароджених», а також оригінальної теорії споживання води (структурування води в домашніх умовах). Ноу-хау Стефана Недериці полягає і в тому, що він першим винайшов і втілив ідею поєднання класичної музики і звуків природи (спів пташок, дельфінотерапію). Присутнім у залі музикант презентував свою видавничу продукцію: диски, дитячі книги з музичним супроводом для всебічного естетичного розвитку. Читачам було цікаво дізнатись про те, як музика допомагає людині бути щасливою і здоровою, та прослухати диски, на яких музичні твори в поєднанні з певними звуками навколишнього світу лікують окремі хвороби. Велику увагу приділено дитячій літературі: музичним аудіоказкам, колисковим, дискам з класичною музикою й зі звуками природи: китів, дельфінів, пташок, дощу. Читачі дізнались багато цікавого з життя великих композиторів, твори яких автор використав у своїх роботах. Було неймовірно цікаво, корисно, захоплююче. Стефан Недериця підкорив зал своєю емоційністю, позитивом, харизмою і талантом.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: