vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

24 лютого в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова гостинно розпахнула двері літературно-музична вітальня «Крила».


https://cbspodil.tumblr.com/post/183044312470/літературно-музична-вітальня-крила-240219-ім


На початку зустрічі, вшановуючи пам’ять видатної поетеси Ганни Чубач, бібліотекар-організатор Тетяна Шевчук виконала лірично-чуттєві пісні на її вірші – «Дощі любові» та «Мелодія літа». Користувачі та гості бібліотеки залюбки полинули у чарівний світ поезії та музики. З великим захопленням присутні насолодились прем’єрою пісні «А в Києві Лондон» на вірші Валентини Швежикайте. Присутні насолоджувалися дивовижним розмаїттям поезій Валентини Швежикайте, Тетяни Іванчук та Тетяни Шпичук. Поезії милозвучно перелилися в музику неперевершеної бард-групи «Віват». Письменник Олександр Курись презентував, оповиту сивим мороком давнини, свою нову книгу «Шлях вітру. Південна віхола». Зворушили присутніх своїми самобутніми віршами подружжя Андрєєвих.
Поетичне слово вдало поєднувалося, творячи дивну мистецьку гармонію, даруючи святкову атмосферу, яка ще довго пануватиме в душах відвідувачів літературно-мистецької вітальні. Наступна зустріч відбудеться 24 березня о 13 годині. Чекаємо на вас!