vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Творча зустріч» школярів СШ № 193 і членів клубу «Свіітлиця» з відомим літератором Олександром Васильовичем Балабком, членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, відбулася в бібліотеці Дружби народів.https://cbspodil.tumblr.com/post/182977671165/творча-зустріч-220219-дружби-народів


Учні довідалися про цікаві сторінки з біографії письменника про його мандри світом слідами відомих українців, літературні дослідження і творчі здобутки.
Олександр Васильович познайомив гостей зі своїми прозовими творами, презентував і нові книги – «Тату на кавуні» та «Острів’яни», зачитав з них уривки, відразу ж зацікавивши присутніх оповідями про реалії життя. А ще на їх прохання прочитав свої вірші, які дуже всім сподобались.
У продовження зустрічі Олександр Балабко запропонував учням цікаву вікторину за творами відомих класиків. Учні жваво відповідали на запитання, а переможниця вікторини отримала в подарунок від автора книгу з автографом.
В свою чергу, бібліотечні працівники організували підбірку книг автора, які є у фонді бібліотеки, а Олександр Васильович подарував для читачів примірники своїх нових книг.
Творча зустріч і спілкування з відомим письменником видалися цікавими й щирими, що дуже сподобалось і юнацтву, і дорослим.