Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

21 лютого з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови у рамках промо-проекту»Книжковий сад для дошкільнят» у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова для читайликів ЗДО №98 «Віночок» підготували мовознавчий букет «Барвінкове розмаїття – мови рідної суцвіття».https://cbspodil.tumblr.com/post/182957644615/мовознавчий-букет-210219-ім-о-грибоєдова


Коли дитя з’являється на світ,
То разом з долею і вродою, й красою
Йому батьки дарують мови цвіт,
І шанувати вчать її з любов’ю
Світлана Ржевська
Разом з письменником, директором видавництва «Час майстрів» Олегом Симоненко діти мали можливість погортати захоплюючі сторінки книжкових новинок та вирушити у світ приголомшливих пригод і дивовижних чудес. Різнобарв’я яскравих та цікавих книг залишить незабутні враження і бажання «хочу-хочу-хочу» прочитати! Кожна книжка видавництва має логотип «Створюємо разом простір любові та пізнання для наших дітей». З великою насолодою бібліотекарі та гості отримали букет вражень від поетичного віночка «Солов’їна, барвінкова , українська рідна мова».