Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У лютому 2014 року на скривавленому, задимленому Майдані воїни Небесної Сотні вступили в бій за європейську державу – за нову Україну. Наші патріоти змінили історію держави, захистивши собою рідну столицю. Хто ж вони, воїни Небесної Сотні? Різні за віком, освітою, професією та життєвим досвідом, які довели всьому світові, що немає сили, здатної подолати прагнення українського народу до свободи. Ніхто й ніколи не забере в українців право вибору власної долі. Напередодні річниці буремних подій бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала виставку-пам’ять “Небесної Сотні герої”.https://cbspodil.tumblr.com/post/182888442390/виставка-память-180219-ім-в-некрасова


На зустріч “Герой нашого часу” до бібліотеки завітав Сергій Колоша, відомий всьому світові з багатьох репортажів, активіст та герой Майдану. Сергій поділився своїми спогадами, як вони із побратимами відчайдушно йшли вперед по Інститутській, як гнали силовиків, і як майже всі стали живими мішенями для снайперів. Тільки за кілька годин у центрі сучасного європейського міста було розстріляно півсотні людей. Проте, як виявилося, Небесна Сотня налічує набагато більше загиблих. Світла та вічна пам’ять героям, які віддали життя за Україну! Герої не вмирають!