vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Режим обслуговування користувачів в публічних бібліотеках ЦБС Подільського району з 1 червня по 31 серпня 2021 року 

af

Найромантичніше свято року – День Святого Валентина. Цього холодного дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились десь серед юрби. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни. Такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці, немає ніде. Ми знаємо, що вони живуть на сторінках книжок, які ми із задоволенням читаємо, дізнаючись про їх неймовірні історії кохання. Саме такі книги представлені на виставці «Серцю властиво любити» у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні.


https://cbspodil.tumblr.com/post/182801823935/книжкова-виставка-серцю-властиво-любити


Читач може ознайомитись не тільки з сучасною українською та світовою прозою, але й з ліричними збірками поетес, які презентувано у нашій бібліотеці: Тетяни Череп- Пероганич, Світлани Макаревської, Лариси Петрової, Тетяни Добко, Галини Литовченко, Надії Семени. Любити – це не означає дивитися один на одного, любити – це означає разом дивитися в одному напрямку (Антуан де Сент-Екзюпері).
Запрошуємо на перегляд!