Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Людині дарована унікальна здатність любити навколишній світ та інших людей. Любов звільняє від страху, страждань і болю. Вона наповнює життя змістом і щастям.https://cbspodil.tumblr.com/post/182821881520/бібліо-вояж-140219-ім-о-копиленка


Але це притаманно тільки справжній любові, коли любиш не за щось, не заради чогось, не тому, що мусиш. Істинна любов безмежна. Її не можна обрати або призначити. Вона сама обирає нас, і ми віддаємо її просто так , ПРОСТО ТОМУ ЩО», – ці рядки з передмови до чудової дитячої книжки Ребекки Елліотт «Просто тому що» зачитала учням 2-б класу завідувачка бібліотеки імені Олександра Копиленка Лариса Жарова, відправившись 14 лютого, в День всіх закоханих, у бібліовояж до ЗОШ № 2. Зворушлива історія про справжню любов дає відповіді на питання, які дуже часто лунають з вуст дітей: чому люди люблять і хочуть, щоб їх любили. А для своїх найдорожчих людей школярі власноруч створили подаруночки.