Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Правила, що визначають поведінку людини в повсякденному житті й спілкуванні з людьми, назвали етикетом. Це прості але дуже потрібні правила, Це свого роду угода між людьми: що є правильним, а що неправильним в їх поведінці. Багато правил етикету виникло ще в глибокій давнині, їх людство пронесло через століття. Вони перетворилися на добрі традиції, яких вихована людина дотримує завжди. В рамках проекту по естетичному вихованню «Мистецтво ґречності» 12 лютого в районній бібліотеці №123 для дітей пройшла година спілкування за темою «Витаємо вас, ваша світлосте етико!», де взяли участь школярі 3 класу ЗНЗ №156.


https://cbspodil.tumblr.com/post/182821576435/година-спілкування-120219-123


Бібліотекар Світлана Гуліда ознайомила дітей з поняттям «етико», та походженням слова «ввічливість». «Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування», – стверджував французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері. А спілкування починається з привітання. Саме формам вітання і була присвячена подальша бесіда. Наприкінці заходу діти обговорили оповідання Володимира Сухомлинського «Важко бути людиною» та «Невиховані і виховані».