Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

День Святого Валентина – це день дружби і любові. Всі люди дарують один одному свої посмішки та добрі побажання. Всі близькі, сусіди обмінюються один з одним словами любові. Це можуть бути такі послання: «Я бажаю тобі кохання», «Нам давно пора подружитися».https://cbspodil.tumblr.com/post/182757357230/майстер-клас-120219-ім-с-айні


Сьогодні, 12 лютого, до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні завітала група «Ромашка» ДНЗ № 495. Бібліотекар Оксана Хохич провела екскурс в історію свята “Що кличе до життя на землі” та майстер-клас розмальовок «Закохані звірятка». Власноруч виготовлені вітальні листівки були різними, але однаково гарними, бо створювались дітьми з любов’ю та натхненням. Малята з великим задоволенням зробили світлини зі своїми валентинками та продовжили подорож по бібліотеці. У Казкограді пані Оксана провела дегустацію літературних новинок та познайомила з виставкою-плакатом про природу Київщини. День був насичений й радісний. До нових зустрічей!