vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

12 лютого в бібліотеці імені Джамбула в клубі для людей літнього віку «Затишок» відбулася мистецька зустріч «Признаний світом геній з Тернопільщини», присвячена Івану Марчу́ку, українському живописцю, народному художнику України, лауреату Національної премії України Тараса Шевченка, почесному громадянину Тернополя, Києва і Канева.https://cbspodil.tumblr.com/post/182758374515/мистецька-зустріч-120219-ім-джамбула


Про життєвий і творчий шлях художника розповіла мистецтвознавець Елла Буніковська.
Іван Марчук є засновником нових стилів у мистецтві, зокрема «пльонтанізму» (таку назву митець жартома дав своєму стилю – від слів «плести», «пльонтати»: картини ніби створені з клубочків чудернацьких ниток). У доробку майстра близько 5000 картин, котрі є на всіх континентах світу. За півстоліття творчої діяльності він провів понад 150 монографічних та взяв участь у 50 колективних виставках. Протягом останніх трьох років полотна художника експонувалися переважно за кордоном (Литва, Німеччина, Польща), виконуючи функцію народної дипломатії: утверджуючи місце України в європейському просторі, а європейського мистецтва – у контексті світового.
Працівники бібліотеки презентували перегляд репродукцій картин художника «Іван Марчук – засновник нових стилів у мистецтві».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: