Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Лариса Іванівна Письменна добре відома юним читачам. Ще в перші повоєнні роки, працюючі в дитсадку, розпочала вона свою літературну діяльність. Відтоді Лариса Письменна видала багато цікавих книжечок, які полюбилися малечі. За збірку казок, оповідань, повістей «Тисяча вікон і один журавель» їй присуджено премію імені Лесі Українки. Твори Лариси Письменної допомагають дітям пізнавати світ, вчать їх справедливості, чуйності, вірності в дружбі, любові до рідної землі. З нагоди 105-річчя від дня народження Лариси Письменної 11 лютого в районній бібліотеці №123 для дітей були проведені літературні голосні читання «Твій добрий друг».


https://cbspodil.tumblr.com/post/182821595080/літературні-голосні-читання-твій-добрий-друг


Мої герої – такі, як і ти, тільки жили
вони, по-твоєму, дуже давно,
а по-моєму, недавно»
Лариса Письменна
З нагоди 105-річчя від дня народження Лариси Письменної 11 лютого в районній бібліотеці №123 для дітей були проведені літературні голосні читання «Твій добрий друг». На захід завітали вихованці старшої групи «Калинка» ДНЗ № 777. Діти уважно слухали розповідь бібліотекаря Олени Деледівки про загадкову казкарку та її твори, а потім всі разом прослухали аудіокнигу «Жар-пташенята» та обговорили її.