vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

8 лютого в приміщенні бібліотеки ім. В. Котика відбувся тренінг з нейрографіки, особливого психологічного виду арт-терапії – під керівництвом інструктора Хоменко Елеонори.https://cbspodil.tumblr.com/post/182735561550/арт-терапія-080219-ім-в-котика


Графічний метод трансформації свідомості допоміг учасникам терапії сформулювати сутність проблеми і знайти її ментальне рішення. Секрет в тому, що кожний працює з тим, що для нього є актуальним в поточний період життя, і тому кожна робота несе в собі психічний зміст. Ніяких навичок малювання не потрібно. Суть методики – в нейрографічній лінії: вона є спонтанною і не дублює себе на кожній з ділянок свого шляху. При цьому вмикається моторика рук, повʼязана з нейронами мозку, і завдяки цьому нейрографічний процес малювання здатен створювати нові нейронні звʼязки в мозку та змінювати сам процес мислення. І все це можна зробити лише за допомогою фломастера, олівця або ручки і паперу.