vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

8 лютого в приміщенні бібліотеки ім. В. Котика відбувся тренінг з нейрографіки, особливого психологічного виду арт-терапії – під керівництвом інструктора Хоменко Елеонори.https://cbspodil.tumblr.com/post/182735561550/арт-терапія-080219-ім-в-котика


Графічний метод трансформації свідомості допоміг учасникам терапії сформулювати сутність проблеми і знайти її ментальне рішення. Секрет в тому, що кожний працює з тим, що для нього є актуальним в поточний період життя, і тому кожна робота несе в собі психічний зміст. Ніяких навичок малювання не потрібно. Суть методики – в нейрографічній лінії: вона є спонтанною і не дублює себе на кожній з ділянок свого шляху. При цьому вмикається моторика рук, повʼязана з нейронами мозку, і завдяки цьому нейрографічний процес малювання здатен створювати нові нейронні звʼязки в мозку та змінювати сам процес мислення. І все це можна зробити лише за допомогою фломастера, олівця або ручки і паперу.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: