vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

6 лютого в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка члени клубу «Гармонія» зібрались на поетичну годину «Поезія – країна мого серця».https://cbspodil.tumblr.com/post/182627308795/поетична-година-060219-ім-і-франка


Своєю творчістю з ними ділились Людмила Топчій та Наталія Гулькова-Польова, члени асоціації письменників соціально-художньої літератури, дипломанти Київського міжнародного літературно-музичного конкурсу-фестивалю «Причал на Поштовій». Людмила Іванівна, лауреат премії «Гілка золото каштану», представила свою книгу поезій «Брызги осени» та збірку дитячих віршів «Славный медвежонок». А Наталія Василівна зі свого поетичного зошита читала поезії, з якими ми подорожували Україною – Поділлям, Карпатами та рідним Подолом. Поезії талановитих жінок пронизані любов’ю до нашої землі, до природи, до людини. Читачі насолоджувались красою поетичних рядків та з великим задоволенням спілкувались з гостями бібліотеки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: