vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

3 лютого відбулося 101-е зібрання клубу “Кияни”, що видалося дуже насиченим. Зокрема, відбулася презентація нової книги Віталія Баканова “Киевские истории”, а також книги Ігоря Однопозова та Дар’ї Кононюк “Наша Пріорка”.https://cbspodil.tumblr.com/post/182574720600/засідання-клубу-кияни-040219-ім-о-грибоєдова


На додаток, пані Дар’я презентувала ще одну книгу відомого києвознавця Ігоря Однопозова “Колишня виставка» (третє видання). Олександр Курись представив свій другий роман із серії “Шлях вітру” про пригоди слов’ян у Візантії. Всі презентовані книжки були подаровані бібліотеці! Поет Олександр Яцухно зачитав свої вірші. Після цього слово взяв Євген Рейцен, прозвучав вірш, присвячений Володимиру Висоцькому, та акровірш, присвячений Дмитру Малакову. Юрій Сімонов представив розповідь “Гараж” з його книги “Киев и киевляне”. Анатолій Халепо, знаний екскурсовод, продемонстрував велику кількість раритетних світлин Києва. Цікавим було повідомлення Всеволода Дубовецького про легенди нашого міста. Валентина Зеленська зачитала вірші, а після лунали чудові пісні у виконанні Тетяни Шевчук та Бориса Кесельмана. Наступне засідання заплановане на 12 годину 17 лютого, яке відбудеться у читальній залі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова. Запрошуємо всіх охочих!