vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

31 січня для учнів 8 «Б» класу СШ № 193 в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» державний виконавець Подільського РВДВС Лещенко Андрій провів лекцію-застереження «Стоп булінг».https://cbspodil.tumblr.com/post/182470365385/лекція-застереження-310119-дружби-народів


Насильство в школі, на жаль, є досить розповсюдженим в наш час, ця тема на часі. Про булінг, його форми та види, причини, наслідки, запобігання та відповідальність, йшлося у лекції.
Юрист розповів чому саме діти цькують дітей і що з цим робити, відповідав на їх питання, індивідуально розглянувши той чи інший випадок з життя.
А основне – повідомив, що відтепер за цькування штрафуватимуть батьків дітей-кривдників, а також у певних випадках – працівників шкіл.
Така відверта розмова з підлітками була дуже корисною. У обговоренні проблеми брали участь педагоги і працівники двох бібліотек – Дружби народів і шкільної бібліотеки.
Цей захід пройшов за сприянням заступника директора СШ № 193.