Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Сьогодні – четвер. І на зустріч із завідувачкою бібліотеки імені Віктора Некрасова Бодіною Тамарою чекають маленькі читачі, вихованці середньої групи ШДС “Поділля“. Вони знають, що сьогодні буде цікаве читання, рухливі ігри та веселе спілкування.https://cbspodil.tumblr.com/post/182449645420/ранкове-читання-310119-в-некрасова


Лікарі і педагоги рекомендують організовувати читання художніх творів в ранкові години, після сніданку.У цей час діти охоче слухають дорослих, добре сприймають і розуміють зміст. Малеча вже знайома з книгою “Правила поведінки для вихованих дітей” дитячої поетеси Світлани Гарбуз. Авторка книги у віршованій та веселій формі знайомить малят з основами безпеки та етикету. Сьогодні діти дізналися, як потрібно поводитись удома.А допомогли в цьому виховні вірші “Не створюй безладу у своїй кімнаті”,”Не псуй меблів”,”Не бігай за м’ячем у квартирі” тощо. Діти активно відповідали на питання, емоційно розмірковували над вчинками героїв віршів. А на завершення погралися в гру “Мишоловка”.