Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«День Слави героїв Крут і АТО – битви за майбутнє України» стане пам’ятним для учнів 3-х класів ЗНЗ №199, який відбувся 29 січня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні з творчими особистостями і справжніми патріотами України, Тетяною Яровициною і В’ячеславом Купрієнко.https://cbspodil.tumblr.com/post/182448594315/патріотична-година-290119-с-айні


Пані Тетяна – письменниця, організатор Всеукраїнського фестивалю «Українські передзвони» і Міжнародного проекту «Тарас Шевченко єднає народи», зуміла створити теплу атмосферу спілкування-діалог, а діти вразили своїми знаннями про Україну і думками про майбутнє. Пан В’ячеслав – дитячий письменник, співак, волонтер і засновник Всеукраїнського благодійного проекту допомоги інвалідам АТО «Непереможені», розповів про свої концерти та зустрічі з воїнами АТО, яких було вже більше двохсот. Затамувавши подих, діти слухали поезію Тетяни Яровициної та почули патріотичні і щемливі пісні у виконанні В’ячеслава Купрієнка. Юні читачі залишили свої автографи на Прапорі України – це п’ятирічна традиція В’ячеслава на творчих зустрічах. З повагою, гордістю і вдячністю діти зробили світлини з шановними гостями. І нам було дуже приємно почути щиру подяку за цікаву та змістовну зустріч від директора школи Романа Володимировича Фещука.