Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

30 січня відбулася презентація виставки «Клаптикова дивовижа». Поціновувачі краси і творчості, зокрема, – печворку, зібралися в залі бібліотеки Дружби народів. Серед них – члени клубу «Світлиця», користувачі бібліотеки, учнівська молодь району, майстрині і друзі.https://cbspodil.tumblr.com/post/182449743690/презентація-виставки-300119-дружби-народів


Їх увазі представлена виставка виробів майстринь печворку з багатьох куточків України і закордону. З різноколірних шматочків тканини умільці виготовили панно, скатертини, ковдри, картини, сумки, клатчи, гаманці.
Ірина Кривоніс, талановита майстриня, і організатор виставки, дуже цікаво розповіла про печворк та його різновиди, про сайт ДублИрин (dublirin.com.ua), створений разом з подругою Іриною Лукашенко, присвячений клаптевому шитву, та поділилася секретами техніки виготовлення цього древнього, і водночас, такого сучасного мистецтва. Різноманітні, яскраві вироби талановитих майстринь, нікого не залишили байдужим.
Перегляд літератури «Креативне рукоділля» викликав у присутніх цікавість і користувався попитом.
Задушевне спілкування за філіжанкою кави Turcoffee club, якою пригостили присутніх дві Наталії – Подольська і Бова, – друзі бібліотеки, прийшлися всім до смаку.