Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

30 січня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка члени клубу «Гармонія» провели своє перше в цьому році засідання «Парує на столі ранкова кава».https://cbspodil.tumblr.com/post/182449443650/засідання-клубу-гармонія-300119-і-франка


Кава – це ритуал і звичка. Вона надає бадьорості та сили, втішає, дисциплінує, піднімає настрій. Ну як від неї відмовитись? І не треба – вирішили любителі кави і зібрались ранком в читальній залі випити філіжанку запашної кави та поспілкуватись. Завідувач відділу обслуговування Валентина Никитович розповіла про її користь та шкоду для здоров’я і порадила за детальною інформацією звернутись до перегляду літератури «Таємниці у філіжанці кави». Із великим задоволенням всі смакували смачний напій, співали та щиро вітали з днем народження свою подругу та багаторічну читачку бібліотеки Наталю Зінченко. Теплий подих кави, приємне застілля у колі друзів, бесіди про життя приправлені ароматними смаколиками підняли настрій та додали життєвої енергії на весь день.