Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Грибоєдова (вул. Вишгородська, 29) на презентацію книги Ігоря Однопозова та Дар’ї Кононюк “Наша Пріорка”. Відвідувачі зможуть ознайомитися з унікальними історичними світлинами, а також почути інформацію, що не ввійшла у книгу! Обсяг видання – 280 с., наклад – 110 примірників, кількість ілюстрацій – 425.https://cbspodil.tumblr.com/post/182393602630/презентація-книги-280119-о-грибоєдова


Шановні друзі! 2 лютого 2019 року о 14:00 запрошуємо всіх бажаючих до читальної зали бібліотеки імені Олександра
Анотація: “Разом з авторами цієї книги подорожуємо київською Пріоркою – північною околицею, де зосереджено багато цікавих і знакових об’єктів. І хоча приміська слобода відома з ХVII ст., про цей топонім чули навіть не всі кияни. В альбомі відображено дві Пріорки – тиху і провінційну з недалекого минулого та сучасний житловий, адміністративний і промисловий район столиці України. Завдяки унікальним архівним матеріалам та свідченням старожилів передано своєрідну атмосферу життя і побуту пріорчан. Видання розраховано на всіх, хто цікавиться історією та архітектурою Києва”.

Чекаємо на Вас!
ВХІД ВІЛЬНИЙ!