vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

26 січня бібліотека Дружби народів гостинно приймала учасників літературного фестивалю “Ох, не однаково мені!”, організованого з нагоди виходу в світ книги «Обпалені крила. Поезія сучасної України».https://cbspodil.tumblr.com/post/182369073755/літературний-фестиваль-260119-дружби-народів


Близько 50 поетів прибули на фестиваль з усієї України та Києва, то його з певністю можна назвати Всеукраїнським. Серед гостей знані й відомі – Ярослав Чорногуз, Олександр Сопронюк, Віктор Крупка, Маргарита Шевернога та молоді й не менш харизматичні – Юлія Стиркіна, Марґо Ґейко, Андрій Кириченко, Ярослав Ковальчук, Наталія Писаренко, Галина Сливка. Організатором і головою оргкомітету був партнер бібліотеки, поет Серго Сокольник. Ведуча заходу – поетеса, член НСПУ Світлана Соболевська.
Відбулася справжня неймовірно-цікава літературна подія з презентацією книги «Обпалені крила», натхненним авторським читанням віршів, поетичним конкурсом, який висвітлив нові імена, по-новому розкрив таланти учасників і вразив різноманіттям тем і образів.
Участь у фестивалі відомого поета-пісняра, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Лазо, читання віршів і власні пісні під гітару надали фестивалю особливої теплоти і неповторності.
Видавець антології «Обпалені крила. Поезія сучасної України» Олег Никоф та ще багато авторів, учасників фестивалю, щедро обдарували бібліотеку книгами з особистими написами.
Користувачам, присутнім на літфесті, сподобалось це чудове свято поезії.