vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

До 101-ї річниці вшанування пам’яті молодих борців за волю, які загинули під залізничною станцією Крути, що на Чернігівщині, бібліотека імені Віктора Некрасова організувала виставку-історичний дискурс «Трагедія та слава Крут».https://cbspodil.tumblr.com/post/182368793340/виставка-історичний-дискурс-280119-в-некрасова


Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії. Понад 300 курсантів військової школи, студентів та гімназистів, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили в нерівний бій із значно переважаючим, добре озброєним противником і протягом кількох днів стримували на підступах до Києва величезну більшовицьку армію.
Крути – це Голгофа українського студентства, української молоді, це наша незагойна рана. Саме ця битва знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.
Вічна слава героям!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: