Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

До 101-ї річниці вшанування пам’яті молодих борців за волю, які загинули під залізничною станцією Крути, що на Чернігівщині, бібліотека імені Віктора Некрасова організувала виставку-історичний дискурс «Трагедія та слава Крут».https://cbspodil.tumblr.com/post/182368793340/виставка-історичний-дискурс-280119-в-некрасова


Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії. Понад 300 курсантів військової школи, студентів та гімназистів, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили в нерівний бій із значно переважаючим, добре озброєним противником і протягом кількох днів стримували на підступах до Києва величезну більшовицьку армію.
Крути – це Голгофа українського студентства, української молоді, це наша незагойна рана. Саме ця битва знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.
Вічна слава героям!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: