Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Тиждень вірменської культури» в бібліотеці Дружби народів продовжився засіданням кіноклубу «Parajanov – ART» і майстер-класом з мистецтва створення колажу від Олени Оганесян. Присутні – користувачі, колеги, друзі і партнери бібліотеки.https://cbspodil.tumblr.com/post/182265539410/засідання-кіноклубу-parajanov-art-230119


Голова Вірменського товариства культурних зв’язків АОКС-Україна Олена Михайлівна Оганесян, натхненно й цікаво розповіла про життя і творчість Сергія Параджанова, приділивши особливу увагу фільму-ювіляру «Колір граната», перегляд якого і відбувся на засіданні кіноклубу.
«Колір граната» – поетична кінопритча про вірменського поета Саят-Нова, знята кінорежисером, у далекому 1968 році на кіностудії «Арменфільм», навіть через 50 років, справляє на глядачів незабутнє враження.
В продовження програми присутні мали нагоду взяти участь в майстер-класі з мистецтва створення колажу від Олени Оганесян. Під звуки музики весело і завзято народжувався цей колективний витвір, на якому калина і виноград, маки і гранат тісно переплелися поміж собою, символізуючи дружбу між народами – українцями і вірменами.