vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Зима приносить не тільки холод та люті морози, а й цілу низку веселих свят, яких чекає дітвора. Як твердять фольклористи, колядувати можна, починаючи з 6 січня аж до 15 лютого, тобто, до свята Стрітення. 21 січня в районної бібліотеці №123 для дітей відбулося свято «Баба Віхола прийшла – купу свят принесла».


https://cbspodil.tumblr.com/post/182213479135/свято-баба-віхола-прийшла-купу-свят-принесла


Порадувати колектив бібліотеки своїми чарівними колядками завітали учні 3 класу ЗНЗ № 156. Мета цього свята – долучати дітей до традицій зимового циклу календаря українців, виховувати пошану до святинь, основ християнської моралі. Розпочала захід бібліотекар Світлана Гуліда розповіддю про історію зимових свят українського народу, починаючи від Різдва Христового до Водохреща та ознайомила з виставкою книг «Зимонька іде, веселі свята нам несе». Святково вдягнені з Різдвяною зіркою, з героями вертепу школярі порадували колектив бібліотеки своїми чарівними колядками, щедрівками, діти співали обрядові пісні та славили народження сина Божого Ісуса Христа. Весело і гамірно було цього дня в бібліотеці. А наприкінці свята господині подякували та пригостили колядників та щедрувальників солодкими гостинцями.