Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Прекрасна новина для кіноманів! Кіноклуб КІМО (Інституту міжнародних відно-син) для показу кінофільмів обрав нову локацію, розпочавши 19 січня перший показ з “Місяця холодного кіно” в бібліотеці імені Валі Котика.


https://cbspodil.tumblr.com/post/182213183680/перший-кінопоказ-з-місяця-холодного-кіно


Глядачі переглянули фільм фінського режисера Акі Каурісмякі «Дрейфуючі хмари», який був відзначений екуменічним журі на Канському фестивалі. «Дрейфуючі хмари» – це ода людській життєвій стійкості та прагненню кращого майбутнього. Криза 90-х ламає героїв, викидає їх за межі існування, але водночас змушує діяти, боротися, шукати нові можливі рішення проблеми. І, що найголовніше, завжди йти до своєї мрії, якою б далекою і нереальною вона сьогодні не здавалася. На показ завітали молоді люди, і для деяких з них проблеми, що були показані у фільмі – безробіття і пошук себе в стрімко змінюваній країні – досить актуальні, тому після показу у залі ще довго тривали обговорення, які вів представник клубу Демʼян Романович.
В подальшому планується продовжити співпрацю бібліотеки і «Кіноклубу»: 26-го січня відбудеться ще один показ фільму знаного режисера з Данії. Запрошуємо зануритися в чарівний світ європейського кінематографу.