Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Уривком з фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків», де матір молиться за свого сина й читає молитву «Отче наш», розпочався 20 січня «Тиждень вірменської культури» в бібліотеці Дружби народів.https://cbspodil.tumblr.com/post/182185794145/тиждень-вірменської-культури-200119-дружби


На заході були присутні користувачі бібліотеки, учасники клубу «Світлиця», члени вірменської й української громади.
Родзинкою першого дня «Тижня» було відкриття фото-арт-виставки «Сергій Параджанов 100 – 5», яку організувала Олена Михайлівна Оганесян, голова Вірменського товариства культурних зв’язків АОКС-Україна. Вона провела екскурсію, докладно розповівши про кожен з безцінних експонатів виставки.
Потім відбувся літературно-музичний вечір «А букви проростають в легенди і пісні…», присвячений 100 – річчю від дня народження Сільви Капутікян, відомої вірменської поетеси. Прозвучали її вірші українською й вірменською мовами, що було дуже зворушливо і сподобалось гостям.
А ще – до 150-річчя видатного вірменського композитора Комітаса глядачам була представлена концертна програма проекту «Кrunk» у виконанні фортепіанного дуету «НО – ТА»: Нони Козлової-Мірзабекянц і Тетяни Чайки. Звучали твори Арно Бабаджаняна, Миколи Івановича Харито.
Ігор Шестак, в супроводі фортепіано, надзвичайно-артистично декламував вірші, Богдан Шкода, учень КДМШ №22, дипломант Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, продемонстрував свій прекрасний спів.
Організатори заходу згадали відомих вірмен, діячів мистецтва і культури – кінорежисерів, поетів, композиторів, а гості відкрили для себе нові імена та ще більше дізналися про культуру вірмен.
Символічно, що в залі «Дружба» панувала атмосфера дружби, взаєморозуміння і тепла.