Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

А чи знаєте Ви, що 18 січня святкують Всесвітній День Сніговика? Така чудова ідея прийшла в голову німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу. Чому саме 18 січня? По-перше, в середині січня в багатьох країнах є сніг. По-друге, число 18 схоже на сніговика, який тримає в руках мітлу. По-третє, в цей день ще не було ніякого міжнародного свята! Ось і ми вирішили створити маленьке свято для школярів 2 класу ЗНЗ №156.https://cbspodil.tumblr.com/post/182083899005/всесвітній-день-сніговика-170119-123


Завідувачка районної бібліотеки №123 для дітей Наталя Барзенок розповіла дітлахам християнську легенду про сніговика-янгола. Адже сніг — дар з неба. Ці зимові герої передають Богові прохання людей. Тому зі «свіжого» снігу ліпили маленького сніговичка і шепотіли йому сокровенні бажання. Вважалося, як тільки фігурка розтане, бажання буде доставлено на небеса та неодмінно здійсниться. Школярі дізналися про сніговиків-рекордсменів. Одного з них, створеного в місті Подольськ Одеської області, занесено до Національного Реєстру рекордів України. Малюки розгадували загадки, та взяли участь у майстер-класі з виготовлення сніговичків.