Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Новий 2019 рік – працюватимемо разом», – вирішили 29 грудня працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей і Національного антарктичного наукового центру України.У переддень Нового 2019 року Олена Довгалюк та Ольга Соломонюк зустрілися з Ігорем Морозом та Володимиром Бочкарьовим аби привітати з святами, передати подарунки юних читачів і обговорити новий проект «Мандруємо Антарктидою з українськими полярниками» та план його реалізації.
Ігор Володимирович, головний інженер НАНЦ України, та Володимир Іванович, завідувач редакційно-видавничого відділу, обоє учасники багатьох полярних експедицій, гостинно зустріли Олену Володимирівну та Ольгу Вікторівну в НАНЦ України, обговорили новий пізнавальний Проект для школярів на 2019 – 2020 роки, зазначили важливість подальшої співпраці, адже за минулий період більше ніж 1000 школярів мали можливість побачити полярників, почути їх та дізнатися про наукові дослідження українських вчених в Антарктиді, обмінялися привітаннями, подарунками та домовилися, на початку січня, затвердити шляхи подальшої роботи.
Впевнені, що новий Проект допоможе юним читачам більше дізнатися про Шостий континент, познайомить із науковими досягненнями українських полярників, залучить до читання науково-пізнавальної літератури для досконалого вивчення природничих наук.