vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

23 грудня у читальній залі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова на своє останнє засідання у 2018 році зібралися члени клубу «Кияни».

99-е засідання відкрив голова клубу Віталій Баканов, який поділився спогадами Галини Іванівни Іванової, що працювала перукарем на Подолі, про зиму 1948 року. Зінаїда Шкавро занурила присутніх в історію святкування Нового року від періоду Київської Русі і до сьогодення. Вадим Ляшенко презентував книгу «Киевский укрепрайон» і подарував її для читачів бібліотеки. Згодом своїм співом зачарувала присутніх Тетяна Шевчук, а після музичної паузи виступив Юрій Сімонов і зачитав свою розповідь «Новорічні хлопоти», що перенесла клубівців у майбутнє, а саме у далекий 2066 рік. Олена Муравйова створила справжній новорічний настрій – продемонструвала стару листівку 1915 року, яку придбали у далекому 1947 році на Подолі, розповіла про своє захоплення від книги Макарова «Рождество и Новый год в старом Киеве» і наостанок розповіла про історію прикрас для новорічної ялинки. Всеволод Дубовецький продемонстрував цікаву книгу 1909 року «Киевский календарь». Завершила офіційну частину засідання Тамара Дембіцька, зачитавши свого вірша. Та клубівці ще довго обговорювали спогади про Київ за чашкою чаю. Наступне засідання заплановано на 20 січня 2019 року.