Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

З нагоди 105-ї річниці від дня народження Амосова Миколи Михайловича в бібліотеці імені Віктора Некрасова організовано книжкову виставку «Якщо Амосова рекомендації читаємо, то й про здоров’я ми подбаємо!».книжкова виставка М. Амосов 18.12.18 В. Некрасова

Матеріали виставки відстежують життєвий та професійний шлях генія української і світової медицини, засновника української кардіохірургії, вченого у галузі медицини та біокібернетики, Героя України, академіка НАН України та АМН України , професора, лауреата Державної премії УРСР і Державної премії України у галузі науки і техніки, директора Інституту серцево-судинної хірургії, філософа, письменника, громадського діяча та Людини з великої літери!
Читачі мають можливість познайомитися також з так званою системою Амосова, яка безпосередньо стосується здорового способу життя, та скористатися його порадами, які допоможуть зберегти здоров’я на довгі роки.