Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Що може бути кращим і веселішим для дітвори, ніж Новорічно – Різдвяні свята, коли оживає казка та збуваються усі бажання. Про це говорила 14 грудня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей авторка дитячої книжки «Кіт МарМур та Різдвяні пряники» Євгенія Пиріг з юними читачами, учнями 2 – Г та 3 – В класів ЗНЗ №3.Зустріч з Євгенією Пиріг. 14.12.19. ім. К. Чуковського

Що може бути кращим і веселішим для дітвори, ніж Новорічно – Різдвяні свята, коли оживає казка та збуваються усі бажання.
Про це говорила 14 грудня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей авторка дитячої книжки «Кіт МарМур та Різдвяні пряники» Євгенія Пиріг з юними читачами, учнями 2 – Г та 3 – В класів ЗНЗ №3.
Школярі називали свої заповітні бажання, разом із Котом МарМуром стали учасниками Літературної феєрії Різдвяних пригод та виготовили вітальну листівку «Вишиванка» із «секретною кишенькою» для подарунка.
Євгені Пиріг – чарівна Казкарка Джінні, як завжди зачарувала дітей цікавими пригодами, незвичними мандрами, вірними шляхами здійснення бажань.
Незламною вірою у те, що бажання здійсненні, із власноруч виготовленими подарунками та новою книжкою з автографом дитячої письменниці, яку усім неодмінно кортіло почитати, школярі повернулися у школу із бажанням усім веселого Різдва та Нового року.