Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

13 грудня в бібліотеці імені Андрія Головка експонується виставка-ім’я «Патріарх української літературної критики», присвячена яскравій постаті найпопулярнішого літературознавця українського зарубіжжя – Юрію Володимировичу Шевельову.Виставка-ім'я 13.12.18 А. Головка

Його творча спадщина становить близько 900 праць і займає визначне місце у скарбниці світової науки. Юрій Шевельов – український мовознавець і літературознавець світового рівня, професор Гарвардського і Колумбійського університетів, почесний доктор Харківського Альбертського, Лундського університетів та Національного університету «Києво-Могилянська академія», президент Української Вільної Академії Наук у США, доктор філософії, академік НАН України. Постійно борючися з обмеженою присутністю україністики в західній славістиці, він невтомно розширював горизонти українського мовознавства та виводив його на світовий рівень.