vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

11 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено інформаційно-правову годину «Обізнаність у питаннях права – захищеністьта впевненість у собі» з учнями 6-х класів ЗНЗ №199.Інформаційно-правова година 11.12.18 С. Айні

Вікторина з правових питань допомогла виявити рівень правової свідомості запрошених. Далі учні почули цікаві факти з історії права, що засвідчували, як довго людство йшло до усвідомлення того, що кожна людина унікальна і потребує захисту. Було розглянуто «Декларацію прав людини» й «Конвенцію прав дитини». Згадали і про те, що усі діти мають не лише права, а й обов’язки – стосовно себе самих, родини, школи, суспільства.
До діалогу учнів з завідуючою бібліотеки долучилися представники громадської організації «Альянс Української єдності» – Андрій Діденко та Сергій Зуйков. Вони звернули увагу присутніх на адміністративну і кримінальну відповідальність неповнолітніх і розповіли про види покарань, які можуть бути застосовані до них. Та найголовніше – дали поради як поводитися підліткам в різних ситуаціях і куди необхідно звертатися в разі потреби.
Приємно, що сучасна молодь, народжена в незалежній державі, обізнана в своїх правах.