vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

7 грудня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей відбулася зустріч юних читачів, учнів 3-Б і 3-В класів ЗНЗ № 3 та учнів 3-В і 3-Г класів ЗНЗ № 6, з головним редактором журналу «Крилаті» Тетяною Винник.Зустріч з головним редактором журналу «Крилаті» 07.12.18  К. Чуковського

Третьокласники довідалися про 50-річну історію журналу, про шлях, який він проходить від створення до читання, про професії людей, які працюють над його випуском, про постійні та змінні рубрики.
У школярів виникла величезна кількість запитань щодо створення та художнього оформлення журналу, на які вони отримали відповіді головного редактора.
Діти мали можливість поспілкуватися із справжнім письменником, адже пані Тетяна презентувала свою казку «Заєць і Зима».
Школярі переглянули анімацію твору, а потім обговорили її зміст.
Сповнені нових вражень, позитивних емоцій юні читачі запросили головного редактора стати учасницею загальних світлин, а окремі діти просили гостю знятися з ними у селфі.
Впевнені, такі зустрічі розширюють коло дитячого читання, стимулюють до читання періодичних дитячих видань, розвивають дітей та збагачують їхні знання.