Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

5 грудня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей було гамірно, адже до юних читачів завітали справжнісінькі полярники: Андрій Федчук, завідувач відділу науково-технічної інформації НАНЦ України, та Володимир Бочкарьов, працівник НАНЦ України, учасник багатьох антарктичних походів, журналіст і справжній друг бібліотеки.Зустріч з полярниками 05.12.18 К. Чуковського

Андрій Петрович розповів про топоніми на карті Антарктиди визначним українцям. Перш за все це антарктична станція «Академік Вернадський», бухта Омельченка і хребет космонавта Поповича.
Він зазначив, що робота з новонайменуваннями на карті Антарктиди доволі складна. Вона залежить від багатьох відомств і стандартів.
Сьогодні працівники НАНЦ України внесли пропозицію назвати льодовик ім’ям Леоніда Говорухи, острів – Степана Руданського. І таких пропозицій є 23.
Андрій Петрович розповів школярам про Антона Омельченка, першого полярника, який разом із Робертом Скоттом відправився на конях у першу полярну експедицію, про те, що його онук Віктор Омельченко та правнук Антон Омельченко продовжують справу свого діда-прадіда – вивчають Шостий континент.
Діти із великим інтересом подивилися відеосюжети, які показав Володимир Бочкарьов, зняті під час антарктичних подорожей.