vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

5 грудня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей було гамірно, адже до юних читачів завітали справжнісінькі полярники: Андрій Федчук, завідувач відділу науково-технічної інформації НАНЦ України, та Володимир Бочкарьов, працівник НАНЦ України, учасник багатьох антарктичних походів, журналіст і справжній друг бібліотеки.Зустріч з полярниками 05.12.18 К. Чуковського

Андрій Петрович розповів про топоніми на карті Антарктиди визначним українцям. Перш за все це антарктична станція «Академік Вернадський», бухта Омельченка і хребет космонавта Поповича.
Він зазначив, що робота з новонайменуваннями на карті Антарктиди доволі складна. Вона залежить від багатьох відомств і стандартів.
Сьогодні працівники НАНЦ України внесли пропозицію назвати льодовик ім’ям Леоніда Говорухи, острів – Степана Руданського. І таких пропозицій є 23.
Андрій Петрович розповів школярам про Антона Омельченка, першого полярника, який разом із Робертом Скоттом відправився на конях у першу полярну експедицію, про те, що його онук Віктор Омельченко та правнук Антон Омельченко продовжують справу свого діда-прадіда – вивчають Шостий континент.
Діти із великим інтересом подивилися відеосюжети, які показав Володимир Бочкарьов, зняті під час антарктичних подорожей.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: