Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

2 грудня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулось 98-е засідання києвознавчого клубу «Кияни».Клуб "Кияни" 02.12.18

Голова клубу Віталій Баканов приурочив свій виступ корінному киянину Владиславу Канівському – капітану легендарного складу київського футбольного клубу «Динамо», який у віці 82 років 25 листопада пішов із життя у Брістолі США.
Всеволод Дубовецький продемонстрував клубівцям унікальні фото-документи та цікаві археологічні знахідки артефакти стародавнього Києва з власної колекції.
Зінаїда Шкавро захопила розповіддю про візити до України та Києва відомого французького письменника Оноре де Бальзака. Великий інтерес у присутніх викликав незавершений нарис Бальзака «Лист про Київ».
Владислав Барановський зацікавив маловідомими фактами про навчання Віктора Некрасова у будівельному інституті (1930-1936 рр.). Навчаючись на вечірньому відділенні факультету цивільне будівництво у 1936 р. захистив диплом архітектора, представивши проект будівлі бібліотеки у стилі конструктивізм.
Наталія Подольська занурила в неосяжний світ творчості художника В’ячеслава Васильєва, роботи якого демонструвались у читальному залі бібліотеки. Зараз виставка картин експонується в бібліотеці імені М. Еріха (вул. Єреванська, 12).
Наступне засідання клубу «Кияни» відбудеться 23 грудня о 12 годині за адресою Вишгородська, 29.