vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

2 грудня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулось 98-е засідання києвознавчого клубу «Кияни».Клуб "Кияни" 02.12.18

Голова клубу Віталій Баканов приурочив свій виступ корінному киянину Владиславу Канівському – капітану легендарного складу київського футбольного клубу «Динамо», який у віці 82 років 25 листопада пішов із життя у Брістолі США.
Всеволод Дубовецький продемонстрував клубівцям унікальні фото-документи та цікаві археологічні знахідки артефакти стародавнього Києва з власної колекції.
Зінаїда Шкавро захопила розповіддю про візити до України та Києва відомого французького письменника Оноре де Бальзака. Великий інтерес у присутніх викликав незавершений нарис Бальзака «Лист про Київ».
Владислав Барановський зацікавив маловідомими фактами про навчання Віктора Некрасова у будівельному інституті (1930-1936 рр.). Навчаючись на вечірньому відділенні факультету цивільне будівництво у 1936 р. захистив диплом архітектора, представивши проект будівлі бібліотеки у стилі конструктивізм.
Наталія Подольська занурила в неосяжний світ творчості художника В’ячеслава Васильєва, роботи якого демонструвались у читальному залі бібліотеки. Зараз виставка картин експонується в бібліотеці імені М. Еріха (вул. Єреванська, 12).
Наступне засідання клубу «Кияни» відбудеться 23 грудня о 12 годині за адресою Вишгородська, 29.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: