vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 рр. у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні організована виставка-реквієм «Україна пам’ятає – світ визнає».


Виставка-реквієм «Україна пам’ятає – світ визнає». 22.11.18. ім. С. Айні

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932 – 1933 рр. Не було ні війни, ні посухи, а була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.
На книжковій виставці представлено документи, фотографії та публікації про геноцид української нації. Спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом.
На десятиліття можна засекретити архіви, приховати викривальні документи, замести сліди злочину, але з пам’яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме правду. Це наша історія, і ми повинні знати і пам’ятати.