vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

21 листопада бібліотека імені Юрія Збанацького запросила учнів 5-Б «Фінансового ліцею» на правознавчі сходинки «Є обов’язки у тебе, їх виконувати треба».


Правознавчі сходинки «Є обов’язки у тебе, їх виконувати треба».21.11.18.ім. Ю. Збанацького

Ця зустріч присвячена одразу двом датам – Всесвітньому дню дітей (20 листопада) та Дню Гідності та Свободи (21 листопада). Діти прокрокували такими сходинками, як «Знаємо свої права», «Захищаємо права казкових героїв», «Виконуємо свої обов’язки» та занурилися у казковий калейдоскоп «Права свої знай, та про обов’язки не забувай». Під час заходу учні продемонстрували свої акторські здібності, зачитуючи перед товаришами різні ситуації казкових героїв, які потрапляли в життєві негаразди. При цьому, інша група учнів відігравала роль суддів – вони вирішували, які права було порушено стосовно якого персонажа. На заході було весело та гамірно, а на завершення бібліотека подарувала п’ятикласникам свої рекламні (і не лише) сердечка, адже це було наше перше знайомство.