vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

20 листопада «Подорож на острів професій» здійснили учні 9-х класів СШ № 63. Бібліотека №11 сумісно з Подільським центром зайнятості відправились зі старшокласниками у бурхливе і безмежне море світу професій.


«Подорож на острів професій».20.11.18. №11

Фахівець Центру зайнятості Марина Кирилюк довела старшокласникам, що своє майбутнє треба визначати задовго до останнього шкільного дзвінка. Провела з учнями експрес-діагностику, на основі якої можна сформувати рекомендації з вибору професійного майбутнього, професійну гру, яка включала в себе питання, пов’язані з орієнтирами в самовизначенні. Навчила визначати які в людині особливості мислення, пам’яті, уваги, наскільки розвинута воля, який їй властивий тип темпераменту, які риси характеру потрібно розвивати в собі для кращого володіння професією. Розповіла про ТОП-5 навичок, які будуть потрібні у 2020 році. Майбутні професіонали зрозуміли, що вибираючи професію, слід задаватися не тільки питанням «що я хочу», і «що можу?», але й «треба». Пізнавальний захід з профорієнтації доповнила бібліотекар Тетяна Овчарова, яка запропонувала учням звертатися до джерел інформації про безліч видів професій – до книг. А також запросила старшокласників до бібліотеки №11, де можна буде отримати інформаційні інноваційні послуги , в тому числі, з питань вибору професії.