Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

До Міжнародного дня толерантності, який ми будемо святкувати 16 листопада, бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала книжкову виставку-роздум «Поважати один одного». Виставка знайомить читачів бібліотеки з самим поняттям «толерантність» і основними тезами Декларації принципів толерантності, а також з художньою літературою, де підіймається тема толерантності у різних проявах.Виставка-роздум 14.11.18 В. Некрасова

Жодне суспільство не є й не може бути однорідним, тому що кожне суспільство складається з людей, різних не тільки з погляду їхнього етнічного походження, віросповідання, політичних поглядів, але і з погляду віку, статі, інтересів, виховання, матеріального становища тощо.
Толерантність – цінність у сучасному світі, одна з найважливіших умов розвитку демократичного суспільства. Тільки мир і злагода, взаєморозуміння, подолання особистого егоїзму принесуть щастя і впевненість в майбутньому.
Зі святом!