vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

14 листопада в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка на літературному подіумі «З кагорти переможців» поет, прозаїк, перекладач, літературознавець Олександр Бакуменко зустрівся з учнями гімназії №123.Літературний подіум 14.11.18 І. Франка

Автор понад двадцяти п’яти книг поезій і прози розповів дітям про свою творчість. Зацікавив школярів книгою «Доброзвучна муза», до якої увійшли тридцять чотири літературні портрети відомих українських письменників, з якими він був особисто знайомий, романом «Король Ринкової вулиці», який вважається несподіваним відкриттям для нинішнього покоління юних співвітчизників. Серед столичних бібліотек вперше презентував книгу «Захисник Чернечої гори» присвячену пам’яті героїчних захисників київської оборони 1941 року. Читав поезії і підкорив юних шанувальників літератури своєю щирістю, доброзичливістю та неймовірним позитивом. Письменник подарував бібліотеці свої книги та компакт-диск «Серпневі зорі» з піснями написаними на його вірші.