vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Година цікавого дозвілля «А ми до вас у вільний час» відбулася в бібліотеці Дружби народів для учнів 3-В класу Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням української мови та літератури.Година цікавого дозвілля 13.11.18 Дружби народів

Бібліотечні фахівці запросили третьокласників на екскурсію відділами бібліотеки, залучили до участі у вікторині «У царстві живої природи», запропонували перегляд літератури «Дивовижний світ тварин», здійснили подорож виставкою картин Анатолія Горового “Шляхами долі”. Партнер бібліотеки Алла Величко – керівник творчого об’єднання медиків-екологів «Розмарин» презентувала виставку дитячих малюнків і виробів «Наші домашні улюбленці», що дуже сподобалось маленьким гостям.
А ще були рухливі ігри, загадки, забави, які прийшлися до душі всім школярам. Наприкінці зустрічі вони отримали симпатичні запрошення до бібліотеки у вигляді «смайликів».