Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

11 листопада працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей долучилися до святкування 20-річчя Всеукраїнської ігрової газети для саморозвитку дітей «Я сам(а)» з якою багато років співпрацюють та дружать.День народження газети 11.11.18 К. Чуковського

На цю подію з`їхалися маленькі читачі з усієї України: із Сум та Запоріжжя, Славутича та Ніжина, Тернопільської, Житомирської, Чернігівської та Київської областей і, звичайно ж кияни. Під керівництвом дорослих вони грали, розважалися, розвивали свої вміння та навики і поповнювали знання, долучившись до участі у майстер-класах, переглядаючи документальний та мультиплікаційний фільми, ставши учасником книжкової презентації, спілкуючись між собою та з дорослими, які долучилися до участі у святкуванні.
Усі без винятку були у захваті від концерту, театральної вистави, виставок унікальних рушників та фото.
Час пролетів швидко. Діти не хотіли залишати гостинний Міський палац дітей та юнацтва, але у кожного учасника на згадку залишився подарунок: новий номер улюбленої газети та «Пряник добра» від читачів із Хмельниччини.
Свято закінчилося, та попереду продовження читання улюбленої газети і спілкування з її головним редактором – Тетяною Кондратенко.