Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

8 листопада в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулась літературна зустріч «Хай Слово пломеніє полум’ям живим» учнів 4 класу ЗОШ № 2 з Валентиною Лисенко, автором чотирьох книг, філологом, членом Асоціації письменників України.


Літературна зустріч «Хай Слово пломеніє полум’ям живим». 08.11.18. ім. І. Франка

Пані Валентина щиро ділилась з дітьми своєю творчістю, розповідала про свої дослідження історії рідного краю та захоплено читала поезії зі збірки «Україна… І мовою джерельця озоветься, у кожнім серці…». В її поетичних та прозових творах виражені почуття любові до рідної землі, українського слова, до України. Письменниця охоче спілкувалась з дітками, радила любити свою родину, землю, рідну мову та обов’язково читати книжки. Валентина Лисенко разом з школярами ознайомилась з виставкою літератури «Мова наша материнська, мова наша українська», підготовлену до свята мови провідним бібліотекарем Світланою Меренковою.