vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, до бібліотеки імені Юрія Збанацького завітали учні 2-А класу СШ № 93.


Свято мови. 08.11.18. ім. Ю. Збанацького

В ході мовознавчої інтелект-вікторини «Чистий струмок нашої мови» про красу та чарівність нашої мови дітям розповідала бібліотекар Наталя Лавринюк. Їй вдалося не лише цікаво і доступно донести інформацію, а й залучити до діалогу наших школярів – вони задавали питання, ділилися власними знаннями та думками. Вікторина «Володарі українського слова» виявила, наскільки добре учні орієнтуються в іменах видатних вітчизняних письменників. Звісно ж, не оминули стороною і постать Тараса Шевченка – світоча української літератури. Діти не лише ближче ознайомилися з його творчим шляхом, а й порадували виразним читанням його віршів напам’ять. Після такого поетичного відступу наші гості змогли і самі спробувати себе у ролі поетів – вікторина «Допиши віршика» об’єднала та розважила усіх присутніх, а обидві команди блискуче впоралися із поставленою задачею. Конкурс «Лицарі української мови» перевірив юних мовознавців на кмітливість та вміння тлумачити значення слів. Ну і, звісно ж, не забули перевірити і знання приказок та прислів’їв у вікторині «Скарбниця народної мудрості».